Emaila
Jelena J.

Jelena J. traži siterku

Beograd
  • SačuvajSačuvano

Dobar dan,

Mi smo četvoročlana porodica i u potrazi smo za dadiljom za našeg najmlađeg člana, bebu od 4 meseca.

Opis posla:

Tražimo dadilju na puno radno vreme, od ponedeljka do petka od 9h do 16/17h.

Potrebna nam je žena koja bi:
-uspavljivala bebu (beba ima rutinu pred svako spavanje, trenutno se uspavljuje ljuljuškanjem na fitnes lopti ili u kolicima u šetnji),
-hranila (beba jede adaptirano mleko na flašicu, te je potrebno predhodno spremiti mleko). Sa 5 meseci će početi sa kašicama.
-igranje, nošenje , presvalačenje i vežbanje sa bebom (npr. tummy time) dok je budna
- šetnja po kraju

Beba ima dobru rutinu dnevnih aktivnosti. Jede u proseku na svakih dva, do dva ipo sata. Budni prozori su joj oko sat ipo do 2 sata, te na svakih 1.5/2h ide na dnevne dremke.
Obično se šeta kada treba da spava. Živimo u kući sa dvorištem, te često možete vreme sa detetom provoditi i u dvorištu, ako vremenski uslovi dozvole.

Ja bih 90% vremena bila u kući sa dadiljom i čuvala bih starijeg sina (2g). Ponekad kada bih ja uradila nešto za bebu, u tim trenucima dadilja bi pazila na dečaka. Dadilja ne bi nikada brinula o dvoje dece u isto vreme i mahom je glavni fokus na bebi.

Koga tražimo:
Voleli bi da nadjemo ženu srednjih godina koja je imala iskustvo sa čuvanjem beba, koja i fizički može da isprati tempo bebe (nošenje, uspavljivanje...).
Tražimo osobu sa iskustvom, da bude posvećena, odgovorna, strpljiva, kreativna, prijatna u komunikaciji, staložena u radu sa detetom.

Lokacija:
Kumodraž, Beograd (tri stanice na gore od Farmaceutskog fakulteta). Autobuske linije: 33, 25P, 39, 409.

Plaćanje:
Po dogovoru. Otvoreni smo i za opciju mesečne plate ili isplatu na nedeljnom nivou.

Ukoliko ste zainteresovani, pošaljite mi kratki opis vašeg iskustva i nešto više o vama.
Ukoliko nam odgovarate, rado ćemo vas pozvati i dogovoriti upoznavanje uživo.

Pozdrav,
Mama Jelena i tata Nikola

Broj telefona: vidljivo samo članovima

FacebookInstagram

Posao

Vreme: dogovoreno individualno

Starost: 35-60 godina

Iskustvo: od 2 godina

Čuvanje dece
  • Može raditi u svojoj kući

  • Može raditi sa osobama sa posebnim potrebama

  • Može raditi sa kućnim ljubimcima

  • Može ići vani sa decom

  • Može ići u kupovinu

  • Može kuhati

  • Može čistiti

  • Ima vozačku dozvolu

  • Ima auto

  • Ne puši

Vaša deca

  1. dečak 0-1 godine

Obrazovanje

Jezici: Srpski