Emaila
Tamara Đ.

Tamara Đ. traži kućnu pomoćnicu

Beogradod 25000 RSD za mesec
  • SačuvajSačuvano

Tražim vrednu, pouzdanu, pedantnu, brzu u obavljanju poslova, odgovornu, zensku osobu koja bi radila kao pomoć u stanu. U pitanju je tročlana porodica, ja sam trudnica, očekujemo 2. dete u decembru, a prvenac ima 3 godine :)

Opis poslova bi bio sledeci:

1. Čišćenje i redovno odrzavanje stana (tri prostrorije, kupatilo i terasa);
2. Kuvanje ručka;
3.. Pranje sudova i odrzavanje kuhinjskih elemenata (slaganje namirnica i sl.) i odrzavanje frizidera (čišćenje i organizacija namirnica);
4. Sređivanje veša (posedujemo i mašinu za veš i sušilicu), peglanje (ne celokupne garderobe, vesa i posteljine, vec samo sta je potrebno), odlaganje u ormare;
5. Skupljanje razbacanih igračaka:)
6. Menjanje posteljine.

Radno vreme bi bilo 4-5 sata dnevno od 10h do 14h 15h. Vikendi su neradni.

Ukoliko smo zadovoljni, moguć i bonus i nagrada :)

Molim sve zainteresovane dame da mi pišu na kontakt telefon putem sms-a, viber-a ili whats-up a.

Broj telefona: vidljivo samo članovima

FacebookInstagram

Posao

Vreme: dogovoreno individualno

Plati: od 25000 RSD za mesec

Starost: 40-99 godina

Kućna pomoćnica

Usluge

  1. Čišćenje stana

  2. Čišćenje kuće

  3. Čišćenje prozora

  4. Čišćenje auta

  5. Peglanje

  6. Pranje sudova

Oprema za čišćenje: Imam

Obrazovanje

Jezici: Srpski